KONST / Litografier / Färglitografi 12487211
nr 1248 7211
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, "uppbrott". Signerad, daterad 1990,60/270, löst blad, bladets mått: 92,5x60,5
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:57:25
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)